Zpět na přehled oddílů

Nábor

Ať již přemýšlíte o tom svěřit k nám vaši ratolest, aby se v dnešní přetechnizované době začala alespoň trochu hýbat, nebo jste již samostatný či dospělý člověk, oddíl stolního tenisu SK Jihlava uvítá všechny nové členy. Ať ty, kteří by rádi zlepšili své stolnětenisové umění nebo se ho naučili, tak například ty, kteří kdysi stolní tenis hrávali na jakékoliv úrovni a dnes by se k němu rádi vrátili. Není nic jednoduššího než v sekci kontakty najít telefonní číslo, zavolat a přijít se podívat či si rovnou zatrénovat na prvním společném tréninku, které probíhají každý den, a až pak se rozhodnout, jestli se Vám u nás líbí a budete chtít pokračovat. 

 

Cena za období září - červen činí 2500 Kč, možno hradit ve dvou splátkách v průběhu sezony. Trénink začíná poslední týden v srpnu a končí v červnu. Přes léto dporučujeme letní sporty jako např. tenis a podobně.

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.